Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Warsztaty z szycia #emotkowychpożeraczysmutków - 13.10.2020

Warsztaty z szycia #emotkowychpożeraczysmutków

13.10.2020 klasa 6e wraz z wychowawcą Anną Strzelecką wzięła udział w 3 godzinnych warsztatach z szycia #emotkowychpożeraczysmutków ️ razem z #amazonPL i Marta Florkiewicz-Borkowska dla dzieciaków z hospicjum dziecięcego we Wrocławiu, żeby mięciutkie puchate uśmiechy umilały im czas.

Bierzemy udział w tej akcji dzięki współpracy ze stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog dzięki inicjatywie pani Iwony Brzózki-Złotnickiej i ogromnemu zaangażowaniu pani Basi Krywoszajew, która tę akcję koordynowała. To właśnie pani Basia Krwoszajew przesłała nam wszystkie materiały potrzebne do szycia oraz zorganizowała platformę do łączenia online.

O godzinie 10:00 połączyliśmy z  się z panią Martą Florkiewicz-Borkowską, Nauczycielką Roku 2017, SuperBelferką, nauczycielką z Pielgrzymowic, która krok po kroku przeprowadziła nas przez wszystkie etapy szycia.

W radosnych nastrojach mogliśmy zrobić coś miłego dla dzieci  hospicjum razem z uczennicami i uczniami z następujących szkół: ze Szkoły Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi w Łodzi z panią Wiolettą Szwebs, ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie z panią Ewą Przybysz, ze Szkoły Podstawowej w Podmoklach Małych z Weroniką Kandulską, ze Szkoły Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie z Marią Pirecką, ze Szkołą Podstawową Z Oddziałami Integracyjnymi Nr 68 im. Artura Oppmana z Anną Lecyk i oczywiście z uczniami i uczennicami ze Szkoły Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, którzy są inicjatorami akcji Pożeracze Smutków.