Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rozkład dnia-oddziały

Ramowy rozkład dnia dla dzieci młodszych


Obrazek przedstawiający zegarek

GodzinaZajęcia
07.30 - 08.30Zabawy w kącikach zainteresowań, praca z zespołem dzieci lub   indywidualna praca z dzieckiem, czynności porządkowe, czynności opiekuńcze, zabawy swobodne, tworzenie okazji do wymiany informacji, rozmowy indywidualne z dziećmi, kontakty z rodzicami.
08.30 - 09.00Przygotowanie do śniadania, czynności higieniczne, czynności samoobsługowe.
09.00 - 09.30Śniadanie – wpajanie zasad dobrego zachowania podczas posiłku.
09.30 - 10.00Zintegrowana działalność edukacyjna w oparciu o podstawę programową, zajęcia i zabawy edukacyjna, zajęcia dydaktyczne różnego typu realizowane według wybranego programu wychowania przedszkolnego.
10.00 - 11.30Gry i zabawy ruchowe, plastyczne. Gry sportowe oraz ćwiczenia kształtujące postawę ciała, zabawy organizowane i swobodne na placu przedszkolnym, na Sali gimnastycznej, spacery, wycieczki, obserwacje przyrodnicze, tworzenie okazji do eksperymentowania, wspieranie działań twórczych. Zabawy swobodne.
11.30 - 12.00Przygotowanie do obiadu, czynności porządkowo-higieniczne.
12.00 - 12.30Obiad.
12.30 - 13.00Odpoczynek poobiedni, słuchanie muzyki, zabawy relaksacyjne.
13.00 - 14.15Zabawy dowolne w sali lub na świeżym powietrzu, spacery, ćwiczenia utrwalające wiadomości z zajęć edukacyjnych, zajęcia edukacyjne o charakterze wspomagającym rozwój dzieci poprzez zabawy ruchowe, konstrukcyjne, zabawy rozwijające percepcję wzrokową, słuchową, zabawy plastyczne. Przygotowanie do podwieczorku, czynności porządkowe-higieniczne.
14.15 - 14.30Podwieczorek.
14.30 - 17.00Zabawy swobodne w kącikach zainteresowań, zabawy i gry stolikowe, praca indywidualna dziećmi, zabawy dowolne, zajęcia w małych zespołach, prace porządkowe, rozmowy indywidualne, rozchodzenie się dzieci.