Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Konkurs fotograficzny - "Wiosna w moim ogrodzie"

Konkurs fotograficzny - "Wiosna w moim ogrodzie"

„Wiosna, wiosna, wiosna – ach to Ty…”
Marek Grechuta

Idzie powoli, człapie noga za nogą, nie możemy się już jej doczekać – Wiosno co z Tobą?

Wiosna w tym roku wystawia nasza cierpliwość na dużą próbę. Pokazała się na krótką chwilę, przez kilka dni mrugnęła do nas złotymi promieniami słońca i schowała się za zimnymi, mokrymi chmurami.

My niestrudzeni obserwatorzy przyrody, z utęsknieniem jej wypatrywaliśmy.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny: "Wiosna w moim ogrodzie". Uczniowie obserwowali i utrwalali na zdjęciach oznaki wiosny w pobliżu swoich domów. Wielu uczniów zgłosiło się do konkursu. Wszystkie zdjęcia zostały zamieszczone na profilu naszego szkolnego wolontariatu i poddane ocenie użytkowników fb poprzez głosowanie.
Poniżej prezentujemy zdjęcia, które zajęły odpowiednio - pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce, a także zdjęcia wyróżnione.

Zwycięzcom i wyróżnionym – gratulujemy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za przesłanie przepięknych zdjęć, a głosującym za aktywne włączenie się w nasze działania. To dzięki Wam wszystkim tworzymy wyjątkową społeczność szkolną.